Львівський "ALFA JAZZ FEST - 2016 "

30 июня 2016, 17:11
worldopen@ukr.net
1
11

Дивовижна пригода трапилася з нами у Львові 24 червня 2016 року.

Прогулювалися центром цього чудового міста і раптом помітили, що чимало людей сідають у двоповерховий автобус # borjomibus, обліплений наклейками ALFA JAZZ FEST - 2016.
Підійшли, поцікавилися - що тут і до чого? Коли довідалися, що організатори ALFA JAZZ FEST - 2016 пропонують БЕЗКОШТОВНО (!!!) здійснити на автобусі # borjomibus екскурсію містом Лева - зраділи такій нагоді, немов діти. І не секунди не пожалкували! Адже протягом години, мандруючи (на колесах!) історичним серцем цього древнього, але вічно молодого міста, ми слухали живу музику у виконанні NOTKA JAZZ BAND. А відбулося це музично-екскурсійне диво за сприяння торгової марки BORJOMI, яка є спонсором ALFA JAZZ FEST - 2016. Скористайтеся і ви цим унікальним шансом, наші шановні друзі!
Тільки при одній умові: аби потрапити до автобуса, вам треба тримати у руках пляшку з BORJOMI, яка ж вам і знадобиться.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: музична виставка,Львівський форум,рок-музика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.