Київська галерея «Митець» презентувала виставку Ярослава Стеценка

13 травня 2016, 19:32
Власник сторінки
Видеоблогер
1
28
Київська галерея «Митець»  презентувала виставку Ярослава Стеценка
Талановитий художник Ярослав Стеценко

"Мій живопис можна охарактеризувати як новий, свіжий, непредвзятий, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і те, яким воно може бути"

Про свою творчість молодий і дуже талановитий художник пише: "Мій живопис можна охарактеризувати як новий, свіжий, непредвзятий, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і те, яким воно може бути". Та і насправді, сучасне мистецтво може бути і таким, новим, непередбачуваним для очей його шанувальників. Після детального ознайомлення із роботами молодого київського митця Ярослава Стеценка присутні розуміють, що всі його роботи дійсно якісь надзвичайно екстраординарні, якісь незвичні, але від яких дуже важко відвести погляд. І в цьому є талант художника, який вміє своїми задумками, фарбами гіпнотизувати не байдужих людей, чіплять за щось живе. Ярослав має свій особливий погляд на сучасне життя і цей особливий погляд, стиль ми бачимо в його картинах. Про таких художників, які до того ж не мають художньої освіти, кажуть, що у них талант від Бога.
Дуже приємно, що галерея «Митець», її директор Анна Лавреха завжди відчиняє свої гостинні двері для молодих талантів, які свєю творчістю дарять мешканцям міста любов до прекрасного мистецтва пензля, надихає і підтримує митців у їх творчій кар’єрі. Так побажаємо гарному художнику Ярославу нових  робіт, наступних виставкових прем’єр. А від галереї чекаємо показів нових талановитих імен.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: Украина,галерея митець,сучасне мистецтво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.