Журнал «UKRAINIAN PEOPLE» проведе першу дитячу премію «UKRAINIAN KIDS AWARDS»

12 травня 2016, 12:36
Власник сторінки
Видеоблогер
1
18
Журнал «UKRAINIAN PEOPLE» проведе першу дитячу премію «UKRAINIAN KIDS AWARDS»

18 травня в Українському домі (вул.Хрещатик, 2) відбудеться святковий концерт та присвоєння Першої дитячої премії «Ukrainian Kids Awards» в області: мистецтво, мода та талант

Церемонія присвоєння премії об’єднає талановитих дітей з усіх куточків України, віком від 4 до 16 років. Серед головних номінацій організатори виділяють номінації для дітей-переселенців зі сходу країни, які, подолали безліч перешкод на шляху до своєї мрії – розвиватися у творчому напрямку. Сьогодні головний ресурс країни – це творча та талановита молодь, яка чекає на підтримку з боку держави та громадських організацій, що допоможуть реалізувати творчий потенціал. Саме тому ми спільними зусиллями повинні всіляко сприяти розвитку юних талантів. Сьогодні важливо розуміти, що наша молодь потребує свого виявлення та підтримки. Саме тому такі дитячі премії відзначають та дають ресурс дітям продовжити розвиватися у творчому напрямку.
Організатор заходу – команда журнала «Ukrainian People» під керівництвом Тетяни Петракової в своєму доробку має безліч соціальних проектів. Тому недарма команда видання пріоритетним напрямком в своїй діяльності обрала реалізацію проектів, спрямованих на допомогу дітям і розвиток творчого потенціалу молоді. В рамках присвоєння Першої дитячої премії «Ukrainian Kids Awards» в області: мистецтво, мода та талант маленькі зірочки будуть дивувати глядачів як самостійними сольними номерами, так і незвичними дуетами, груповими хореографічними постановками та неперевершеними виступами у інших областях мистецтва. Велика кількість відомих артистів та громадських діячів вже підтвердили свою участь у врученні Першої дитячої премії «Ukrainian Kids Awards» в області: мистецтво, мода та талант, серед яких: Народна артистка України Катерина Бужинська, Народна артистка України Наталія Шелепницька, Народна артистка України Наталія Бучинська, Заслужена артистка України Ярослава Руденко, Заслужена артистка України Наталія Морозова, дует «Анна-Марія», співачка Наталія Турбіна, телеведуча Габріелла Массанга, колектив «G-Аrt», співак Сергій Гладир, співак та композитор Влад Дарвін, зірковий дует «DOMINO», співак Шмагі Тагіашвілі, співачка Аліса Савинська, учасник четвертого сезону телевізійного проекту «Х-Фактор» Данило Рувинський, співак Сергій Сисуєв, Світлана Рихлюк і Life-band. Ведучі заходу: Ніколь Кулик та Тімур Мірошниченко. Інформаційні партнери: радіо «Весті», телеканал «NewsOne», телеканал «RTi», «Star Time с Жанной Палецкой», «Киевские хроники», «Holiday Tuse», «Открытый мир», wedding.ua, «IP News», starbom.com. Генеральний медіа партнер: «Обозреватель». Офіційний спонсор проекту: косметична ТМ «Viva Viktoriya». Призові партнери: туристична агенція «Еліта-Тур» та ювелірний бренд весільної та вечірньої моди «DIAMOND of LOVE». Нас підтримали: Міжнародна брендингова агенції «BRANDING&CONSULTING VVV», БФ «Support Ukraine», Школа естрадної майстерності «Talant School», «Talant Vision».
Дата та час проведення: 18 травня 2016, початок 0 19:00 Місце проведення: конгрес-центр «Українській діі»,  вул.Хрещатик, 2, Київ
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.