Група «Ва-Банк» відсвяткувала День народження в колі друзів

7 мая 2016, 20:59
worldopen@ukr.net
1
12

27 квітня в Tayger Pizza Bar Тарас Копил та Микола Коваль разом з однойменним балетом «Va-Bank» відзначили 11-річчя колективу

На Дні народження зібралися друзі та шанувальники групи, серед яких було чимало зіркових гостей. Хлопців прийшли привітати Костянтин Гнатенко, Геннадій Вітер, Андрій Осадчук, Дизель Шоу в особі Євгена Сморигін, Євгенія Гашенко і Єгора Крутоголова, а також багато інших. Зі сцени пролунали музичні вітання від Дениса Мусаєва, Валерія Юрченко, Віктора Павлика та Олександра Павлика, привітання від Андрія Джеджули, імпровізація від Сергія Величанський і Сергія Комаровського.
Група «Ва-Банк» в цей вечір порадувала гостей виконанням своїх хітів, а також хлопці презентували новий трек «Станем Ближче». Поздоровлення, частування, спілкування, музика і, звичайно, святковий торт - такою була атмосфера зоряної тусовки в Tayger Pizza Bar з нагоди дня народження «Ва-Банк».
Про групу «Ва-Банк». Тарас Копил та Микола Коваль разом з однойменним балетом «Va-Bank», який був створений ними в 2005 році, є хореографами - постановниками романтичної рубрики «Для тебе» програми «Вечірній Київ», переможцями масштабного танцювального проекту - «Майданс 2012», володарями звання Титанів проекту «Майданс. Суперкубок », хореографами - постановниками музичного фільму «1+1вдома» Студії Квартал 95, - і це тільки половина проектів, в які вони вклали свої серця. У корені танцювального колективу народилася музична група, яка абсолютно органічно росте і розвивається в цьому середовищі вже 8 років. Історія музичної групи Ва-Банк почалася в 2008 році, коли відомий український композитор Ніколо запропонував записати хлопцям свою першу пісню, яка незабаром завоювала серця мільйонів українських слухачів, подарувавши групі перемогу в номінації «Дебют року» Кришталевого мікрофона. Дебют групи відбувся в ефірі проекту «Шанс». Пісню «Я без тебе» можна було почути з усіх радіоприймачів країни. Вона моментально зайняла перші позиції в хіт-парадах, полюбилася слухачам і стала візитною карткою групи, відкривши нові горизонти для їхньої творчості.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.