Виставка "Танці та мандри" Ірини Годунової

12 апреля 2016, 20:53
Владелец страницы
Видеоблогер
1
31

Подорож душі Митця

Вчора, 11 квітня, в київській галереї «Митець» співвітчизники ознайомились з «Танцями та мандрами» талановитої  художниці Ірини Годунової, побачили на картинах  подорожі по містах, і не тільки нашої країни, відчули танці її душі.
Любов до танців, любов до мистецтва, до образотворчого мистецтва писати вражаючі картини стали сенсом її життя. Ця виставка вже не перша, яка відкриває почуття майстра, дарить людям радість спілкування з її творами. Кожна виставка ще більше надихає Ірину на нові чуттєві роботи. У кожній закінченій роботі, у кожній  пройденої виставці залишається частина життя, душі майстра і водночас кріпне коріння його творчості. Так лінія міцних коренів і гілок проходить по всіх роботах художниці. Це свідчить про зміцнення її життєвого таланту як майстра пензля.
З 2000 року Ірина Годунова член Національної спілки художників України, постійна учасниця виставок, має персональні та групові виставки в Україні та за її межами. Роботи Ірини знаходяться в музеях, приватних збірках України та багатьох країнах світу.
Будемо сподіватись, що і надалі мистецтво танцю буде крокувати світом разом з творчістю талановитої Ірини Годунової. Нехай життя, яке вона любить, її надихає.Знайдіть вільний час, завітайте на виставку, пориньте в світ мистецтва, який завжди надихається такими людьми! 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: виставка,галерея митець,картины живопись
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.