Українка з Лос-Анджелеса презентувала у Києві "чарівні" картини

21 марта 2016, 23:39
worldopen@ukr.net
1
16

Київський культурний центр Spivakovska ART: EGO побалував цінителів високого і прекрасного виставкою робіт заокеанської художниці українського походження Марини Бутенко.

На цей раз на суд гурманів у березні місяці виставляла свої роботи, свої картини чарівна і талановита українка, яка народилася на Вінниччині, а потім вирішила поїхати жити і працювати в США.
Персональна виставка Марини називається «Allure». У перекладі з англійської слово це означає «чарівність і чарівність». Виставка складалась з двох частин. Перша - присвячена сучасним українкам, імена яких у всіх на слуху. Це наші: Джамала, Руслана, Лілія Пустовіт, Наталія Могилевська, Руслана Писанка, Марина Порошенко, Катя Осадча, Ольга Фреймут.
А другу частину своїх полотен обдарована художниця, яка працює в змішаній техніці, присвятила зображенню абстрактних квітів, які, на її думку, якраз і уособлюють жіночу красу - розповіла Марина інтернет-виданню Open World, каналу Ukrvideotravel, - у когось мені імпонують людські якості, в когось - талант, а хтось мене приваблює своєю жіночою чарівністю. Кожна з моїх героїнь мені подобається чимось своїм, неповторним, тому що у кожної з цих жінок є своя таємниця.Ця серія була створена спеціально до свята 8-го березня. Але я вирішила, що на портретах повинні бути зображені не просто абстрактні красуні, а жінки, якими ми (навіть живучи в Америці!) можемо пишатися. Адже це - українки. І кожна з них по-своєму талановита і прекрасна. А як же такі чудові жінки можуть обходитися без квітів?! Ось я і вирішила: на виставці повинні бути представлені портрети наших співвітчизниць в оточенні дивовижних квітів. Їх аромат я пам'ятаю з дитинства, коли приїжджала в село до бабусі. Одним словом, виставка «Allure» - про красу, про жіночність, про природу, про все, що надихає мене і близьке мені, як українці, яка, живучи в Лос-Анджелесі, не забуває про своє коріння. Я не позиціоную себе, як американка. Так, у мене на сайті, у всіх моїх промо-матеріалах написано: «Marina Butenko, Los Angeles artist». Але я українка з американським паспортом і завжди додаю: «З Україною в серці!»
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.