Скільки окупантів насправді перебуває на Донбасі?

13 лютого 2016, 12:51
Власник сторінки
0
81

Тішуся,що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося провести успішну операцію "знищивши" 10 тисяч бойовиків,що дозволило змешити їх загальну кількість з 44 тисяч до 34 тисяч, але залишаються відкритими питання щодо фаховості і відповідності займаним посадам керівників Генштабу та ГУР ЗСУ.

23 листопада 2015 року в ефірі «Радіо Свобода» спікер Генерального штабу Владислав Селезньов повідомив про те,що на Донбасі перебувають 9 тис. російських солдатів. Ще 35 тис. місцевих найманців і маргіналів.Таким чином загальна кількість проросійських бойовиків і російських військових на Донбасі становить 44 тис.

21 грудня 2015 року в ефірі телеканалу "112 Україна" начальник управління ГУ розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький повідомив про те, що за даними "які є в ГУР, кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які перебувають на території Донецької і Луганської областей, ми нараховуємо близько 7 тисяч 700. Це ті, які безпосередньо входять до складу ЗС РФ".

При цьому він уточнив, що ця кількість істотно не збільшувалася, вона залишається постійним, а передислокація, посилення, особливо в першому ешелоні, збільшується в першому і другому армійських корпусах ЗС РФ.

Аналітичним відділом ГІ "Права Справа" з відкритих джерел і згідно оперативної інформації безпосередньо з місця подій,тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей, була перевірена інформація щодо загальної кількості бойовиків і російських військових.

05 лютого 2016 року в ефірі телеканалу "Майдан-ТВ",я,як співголова ГІ "Права Справа", на підставі інформації наданих мені аналітичним відділом організації, зявив про те, що інформація Генштабу ЗСУ про загальну кількість бойовиків і російських військ на тимчасово окупованих територіях Донбасу не відповідає дійсності. Інформація про наявність на Сході України 44 тисяч загальної кількості бойовиків і російських військових подається з метою створення штучної напруги в українському суспільстві.

https://youtu.be/MXwLtMUUJcA

8 лютого 2016 року начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що на неконтрольованих територіях Донбасу знаходяться близько 7 тис. кадрових військових РФ. Про це він повідомив на зустрічі з іноземними військовими аташе, передає «Українська правда».

9 лютого 2016 року на прес-конференції у Києві голова СБУ Василь Грицак фактично підтвердив інформацію ГІ "Права Справа" заявивши,що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей на постійній основі знаходиться близько 4-6 тис. військовослужбовців ЗС РФ, які, головним чином, займають керівні посади у підрозділах окупаційних 1-го та 2-го армійських корпусів.

"Ця цифра на території України не є статичною. Вона коливається, але від 4 до 6 тисяч російських кадрових військових ми постійно спостерігаємо і, так чи інакше, отримуємо дані", - сказав очільник СБУ, відповідаючи на запитання щодо кількості кадрових російських військових на окупованих територіях Донбасу.

Реагуючи на заяву голови СБУ В.Грицака 10 лютого 2016 року представник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов сказав,що "загальна цифра бойовиків і російських солдат на тимчасово окупованій території України, саме на сході, становить 34 тисячі», уточнивши, що близько 7 тис. з них - це кадрові російські військові.

Таким чином,в період з грудня 2015 року по лютий 2016 року,"загальна цифра бойовиків і російських солдат на тимчасово окупованій території України, саме на сході", з 44 тисяч зменшилася до 34 тисяч.Викликає багато запитань і розбіжність в оцінках кількості кадрових російських військових на Сході України.За даними СБУ на постійній основі знаходиться близько 4-6 тис. військовослужбовців ЗС РФ,тоді як Генштаб повідомляє про 7-9 тисяч російських вояків.

Примітно,що в цей період, а саме: з грудня 2015 по лютий 2016 року,не спостерігалася масова передислокація живої сили бойовиків і військовослужбовців ЗС РФ в бік Росії,яка б свідчила про суттєве зменшення їх загальної кількості.Більше того,секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що збройні сили Росії разом з бойовиками «ДНР» і «ЛНР» проводять активну підготовку до агресивних бойових дій проти нашої країни.

Тішуся,що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося провести успішну операцію "знищивши" 10 тисяч бойовиків,що дозволило змешити їх загальну кількість з 44 тисяч до 34 тисяч, але залишаються відкритими питання щодо фаховості і відповідності займаним посадам керівників Генштабу та ГУР ЗСУ.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.