Любов прийшла, пішла, прийшла знову, а звичка залишилася

5 ноября 2015, 11:56
0
27
Любов прийшла, пішла, прийшла знову, а звичка залишилася

«Це може сподобатися. Варто тільки спробувати »

На перший погляд цей фільм нічим не виділяється на тлі інших, особливо враховуючи атмосферу 90х. Ну скільки хороших старих фільмів загубилося серед класики та інших? І тим не менше він чимось чіпляє ...

Історія відома: процвітаючий красень Чарлі збирається одружитися на доньці впливового магната. За його словами він без пам'яті в неї закоханий, але в глибині душі розуміє, що чогось йому не вистачає. Друзі йому твердять «Чарлі, у вас немає пристрасті, ти здійснюєш неправильний вибір».

На парубочий чоловічою компанією вони відправляються в Вегас, природно. До речі сказати, друзі у нього відмінні, справжня дружба, перевірена роками. І ось тут-то трапляється щось ... Він зустрічає дівчину, карколомну красуню, яка щовечора співає в місцевому шинку. І в принципі в цьому-то все і полягає. Хоча ні, весь сенс у тому, що вони цієї ж ночі одружуються. Але обставини проти них, тому їм доводиться миттєво розлучитися.

Але не тут-то було. Через якийсь час історія повторюється. Чарлі, Вікі, ніч, весілля. І здавалося б, тепер все серйозно і по-справжньому (а так і є насправді). Але все заходить занадто далеко ...

Настільки далеко, що потім це входить у звичку. Проходять роки, час змінюється, змінюються обставини і життя головних героїв і їхніх друзів, але звички настільки прив'язують, що не можеш без них далі жити. Тому що саме ця жінка продовжує зводити його з розуму і тільки цей чоловік може підкорювати її серце знов і знов.

Звичка одружуватися фільм не для дитячих очей, хоча я звикла до нього саме з дитинства. Він не відрізняється оригінальним сюжетом або ідеями, навпаки, він дуже межує з самим життям. У кожного з нас є свої звички і трапляється, що не всіх їх них такі вже й погані :)

З іншого боку можна відразу привести аргумент, сказавши, а де ж тоді любов? Пристрасть це все зрозуміло, на ній виходить все і тримається. А як же кохання? це може продовжаться до закінчення часів, але не буде ніяких справжніх почуттів. Я думаю, що тут справа не тільки в задоволенні своїх фізичних бажань. Саме така любов трапляється рідко, просто потім вже не можеш від неї відмовитися і вона входить у звичку. Іноді в звичку назавжди.

Окремо хочеться звернути увагу на прекрасний дует Алек Болдуін - Кім Бесінджер. Не дарма їх відносини на екрані перетекли в реальне життя.

Що ж, можливо, коли-небудь ви подивіться цей фільм, хороший фільм. А що буде ще краще, помітите за собою схожу звичку ...

P.s. все-таки я думаю, що його друг Тоні і є Елвіс Преслі)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.