Дмитро та Назарій Яремчуки з концертом у Львові.

12 августа 2015, 23:16
Арт-менеджер
0
23

Заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки з туром "Моя Україна-велика родина" у Львові.

19 вересня заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки у Львівській філармонії  з концертом в рамках всеукраїнського та міжнародного туру “Моя Україна - велика родина”. Десятки концертів відбулися у великих та маленьких містах по всій Україні: Київ, Полтава, Черкаси, Жовті Води, Олександрія, Кіровоград, Прилуки, Житомир, Харків та багато інших. Концерти також відбувалися у військових шпиталях для поранених солдатів української армії та в зоні АТО. Весною 2015 року з туром “Моя Україна - велика родина”  Дмитро та Назарій побували в країнах Європи: Португалія (Лісабон), Іспанія (Мадрид, Барселона, Севілья, Торрев'єха, Мурсія), Франція (Париж), Італія (Салерно), Чеська республіка (Прага). Продовження триває.

Метою концертного  туру “Моя Україна - велика родина” є насамперед ствердження української національної та патріатичної свідомості в суспільстві шляхом звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, Батьківщини, родини, країни, сім’ї, матері. Ці теми є головним лейтмотивом концертів і творчості Дмитра та Назарія.
Для львів'ян артисти підготували яскраву концертну програму з улюблених відомих хітів та нових пісень.
Частина коштів з концерту буде надано пораненим солдатам, які лікуються у шпиталях.

Довідка: (032) 235-89-46; 0-800-507-577.

Львівська філармонія,початок 19:00

http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fgastroli.ua%2ftickets%2fbrati-yaremchuki-lviv%2fbuy

Інформація з офіційного сайту: http://www.yaremchuk.in.ua

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.