"ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ" ОТРИМАВ МЕДАЛЬ "ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА"

6 августа 2015, 23:05
0
68
 ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ  ОТРИМАВ МЕДАЛЬ  ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА
Професор Валерій Бебик і настоятель Шаоліня Ші Юнгсінь

Національна академія педагогічних наук України відзначила медаллю "Григорій Сковорода" проф. Валерія Бебика за цикли фільмів "Історія античної філософії" та "Українська нація: характер, ідея, мрія.


«ЧЕХОВ УКРАЇНСЬКОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ» ОТРИМАВ МЕДАЛЬ «ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА»…

Валерій Бебик, «Чехов українського телебачення» (http://vbebyk-2014.io.ua/s426951/olga_sharmanska._valeriy_bebik_chehov_ukraenskogo_telebachennya), професор і «прочая…», здобув чергову нагороду за свій феноменальний цикл освітньо-наукових фільмів авторського циклу «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA».

Цей авторський цикл документального кіно «короткого метру», який його творча група робить на телеканалі «ТОНІС» (див.: щонеділі о 20:00), завоював вже третю престижну нагороду.
У 2013 році «INCOGNITA», як її ласкаво звуть на «ТОНІСІ», стала кращою телевізійною програмою на ХІІ Міжнародному конкурсі журналістів «СРІБНЕ ПЕРО" (http://vbebyk-2014.io.ua/s483796/valeriy_bebik_yakiy_viyshov_u_ii_tur_shevchenkivskoe_premie_otrimav_sribne_pero-2013_i_nominovaniy_tonisom_na_teletriumf-2013).

Перед тим, у 2012 році, професор Валерій Бебик отримав золоту медаль «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ», а члени творчої групи – почесні грамоти Київської спілки журналістів.

А в 2015 році Валерій Бебик - автор і ведучий авторського проекту «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA» - за цикл освітньо-наукових фільмів «Історія світової філософії» та «Українська нація: характер, ідея, мрія» був нагороджений престижною медаллю «ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА» Національної академії педагогічних наук України (http://civilization-ua.io.ua/s1681644/avtor_proektu_civilizaciya_incognita_otrimav_prestijnu_medal_grigoriy_skovoroda).

Втім, це і не дивно, оскільки «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA» та її автор тяжіють до соціально-філософського осмислення історії тисячолітньої української цивілізації, що не може не викликати захоплення українців та прогнозованої агресії різноманітних ворогів України.
Проте, команда «INCOGNITА» вельми професійно і майстерно робить свою справу по перекодуванню психіки української нації, провокуючи її на роздуми щодо своєї справжньої історії та ролі українців у світових цивілізаційних процесах.

Можливо, саме тому понад 80 фільмів «нєтлєнки» проекту «ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA» вже купили 15 українських телеканалів, серед яких є й самі рейтингові (http://bastion.tv/history/yak-civilizaciya-incognita-rozkrila-tayemnici-eneyidi/).

Схоже на те, що це перший випадок в історії українського документального кіно «короткого метру», коли українські фільми успішно конкурують з «Латинськими коханцями» та прогнозом погоди, а відео канал програми "TV C.Incognita" має десятки тисяч переглядів в інтернеті (https://plus.google.com/u/0/116230655438893128076/videos).

Що ж далі покаже нам «Чехов українського телебачення» у своїх насичених сенсаційними фактами і роздумами інтелектуалів фільмах?.. Просто дивимося… І думаємо… Ми того варті!..

Маргарита Булгакова,
журналістка,
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009750316534
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.