"Комітет теле етики": "Наші канали знайшли спосіб транслювати російські серіали"

24 червня 2015, 18:16
Власник сторінки
4674307@gmail.com
0
56
 Комітет теле етики :  Наші канали знайшли спосіб транслювати російські серіали
Мітинг "Комітету теле етики"

Не дивлячись на заборону російської кіно-теле продукції та вимог громадськості, українські телеканали продовжують транслювати ворожу тв - продукцію - зазначає один з координаторів громадського руху "

На початку червня в Україні потрапили під заборону більшість російських фільмів і серіалів з набуттям чинності законом "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного теле-радіо простору України".

Таким чином офіційно вступила в дію норма щодо неможливості трансляції на телеекранах України фільмів виробництва держави-агресора - РФ, створених після 1 січня 2014 року.

Держкіно скасувала 207 прокатних посвідчень, при цьому заборонили лише 162 назви фільмів і серіалів, тому що деякі з них були оформлені кількома прокатними посвідченнями на різних правовласників.

Цією можливістю скористувалися більшість українських телеканалів: зазначаючи, що "стрічка спільного виробництва", вони продовжують транслювати російські тв - агітпродукти.

Аналіз українського теле-простору активістами громадської ініціативної групи «Комітет теле етики» показав, що така «прогалина» в законодавстві дозволяє не зважати на згаданий вище закон наступним телеканалам: ICTV, Новий канал, СТБ, Інтер, Ентер фільм К2, НТН, Україна, Індиго, НЛО. Наявність у цьому списку такої кількості каналів, серед яких половина – лідери вітчизняного телеефіру, викликає у громадськості занепокоєння.

Громадськості важко розібратися хто взагалі щось робить для вирішення цієї проблеми, адже в інтерв’ю керівники держструктур розводять руками посилаючись на межі своєї компетенції і рамки законів:

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко: "...це не зовсім наша компетенція, а скоріше Держкіно. Ну або самих власників каналів..."

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що під заборони згідно із законом щодо захисту інформаційного телерадіопростору України не підпадають фільми й серіали, вироблені у копродукції з Україною...

Час минає, а українське телебачення продовжує зомбувати наших громадян російською агітпродукцією!

За таких умов,  Громадська ініціативна група "Комітет теле етики" вважає за необхідне вжити негайних заходів щодо фільтрації ворожого контенту на українських телеекранах.Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.