Андеграунд в буремні часи

23 февраля 2015, 18:39
єко дизайнер, арт директор UpcyclingUA
0
41

В часи коли всім скрутно, немає просвіту, та так хочеться трохи позитиву, почати свою справу дуже важко.Але від цьго і є кайф, попри все, ми живемо далі, андеграунд розвиваеться. Дехто не дочекаються

Галерея «Локація» Location

Галерист Оксана Білоус та команда дизайнерів і митців пропонують нове андеграунд-місце у Києві, новий формат галереї, галереї-клубу, куди можна прийти, випити кави зі смаколиком, приемно поспілкуватися в домашній атмосфері. А, крім того, тут народжуються найбезумніші ідеї андеграунд-проєктів, знаходяться цікаві люди, будуть проходити курси, кінопокази, студії, акторські постановки, квартирники, а також цікаві та смачні виставки кожні два тижні. Зараз в «Локації» проходить  виставка художника Ярослава Ясенєва «Замальовки на стіні…», а також працює постійна експозиція керамічних робіт майстрів та митців з усієї України. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: галерея,мистецький фестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.