І правді, аби її почули, потрібні гроші

1 февраля 2015, 11:55
Владелец страницы
журналист. Закончил факультет журналистики Киевского госуниверситета имени Шевченко в 1979 г.
0
13

Стрийська спільното світу! Стрияни з України і діаспори! Дорогі земляки! Підтримайте своїми пожертвами єдину чесну газету Стрийщини «Право на правду»!

Ось уже чотири роки її видає своїми силами народжена в Стрию Львівської області громадська організація - Асоціація журналістів «Дім незалежності». Але лише 1 раз у місяць. Лише на 4-х сторінках. І накладом лише 5 тисяч примірників. Розповсюджується безкоштовно. Її добровільний штат, а це всього троє осіб, працює на громадських засадах.

Такого тиражу замало, аби задовольнити все зростаючий попит громади міста і району. А обсяг видання та названа періодичність виходу залишає «за бортом» чимало проблем, порушуваних у листах читачів. Тем же для втручання і вирішення щоденно прибуває.

Аби «Правом на правду», правом бути почутим владою міг скористатися кожен бажаючий, нагально необхідно збільшити періодичність виходу до чотирьох разів у місяць, тобто щотижнево; обсяг – до восьми, а то й шістнадцяти сторінок; наклад – мінімум до 30 тисяч примірників. Для цього потрібна лише ваща допомога!

Не залежна ні від власника, ні від влади громадська газета з часом може завоювати і всеукраїнський простір. Що це цілком можливо, ви можете переконатися, зайшовши на сайт Асоціації журналістів «Дім незалежності» www.independhouse.at.ua.

Земляки-стрияни з України і світу! Не дамо загаснути вогнику правди на теренах Стрийщини! Підтримаймо свою газету фінансово!

Наші реквізити:

Філія Львівське ОУ АТ ОщадБанк

Рахунок №26008300103449

МФО: 325796

Асоціація журналістів «Дім незалежності»

Примітка: на газету «Право на правду».

Наші контакти:

e-mail: independ.house@mail.com

tel.: +38(03245)51100

mob.: +38(099)7424093

Дякуємо!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.