ЛЕДІ З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІКІВ

5 ноября 2014, 10:51
Владелец страницы
журналіст
0
39
ЛЕДІ З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІКІВ

Нові підкорювачі української рок-сцени

Словами її композицій обписані стіни львівського Дому легенд, у Тернополі рядки її пісень викарбовано на деревах парку Шевченка, а у плеєрах киян та білоцерківців часто звучать її мотиви. Перша Леді, котра має чотири потужні зброї: вокаліста Олександра, гітариста Володимира, барабанщика Миколу та бас-гітариста Олексія уособлює в собі білоцерківський гурт Леді Арлет. Молодий колектив, котрий не так давно розпочав свій шлях, вже встиг завоювати прихильність багатьох українців. За останній рік, хлопці "відстрибали" понад 10 концертів, випустили в світ якісної музики два сингли, а наразі "пріють" над записом альбому. Про насичене життя гурту "Копейка" дізналась у фронтмена Леді Арлет Олександра Коломійця.

- Багатьох слухачів цікавить чому гурт називається Леді Арлет. Відкриєте таємницю історії створення та назви гурту?
- Гурт був створений у 2009 році. З того часу склад команди змінювався багато разів, пробували виступати, записувати пісні, однак повного функціонування гурту як такого не було. Повноцінно почали працювати лише у минуломи році. Але назву, яку ми обрали ще на початку створення гурту вирішили залишити. Коли молода команда має перший раз вийти на сцену, їх одразу запитують: "Як ви називаєтесь?" А ніхто ще не знає назву. Організатори кажуть: "У вас є два дні для створення назви, бо треба афіші друкувати" І тут у музикантів починається своєрідна нарада, де кожен пропонує свою назву, яку він вигадав. Ми вирішили зупинитись на пропозиції клавішника, котрий тоді з нами грав. Тому що чи кого означає ця назва точно сказати не можу. Звісно, можна було б придумати якусь геніальну історію, чому ми так назвались, але не бачу сенсу це робити і спекулювати цим. 
- Чим наразі займається гурт?
- Зараз записуємо альбом на столичній студії звукозапису FDR. Він буде складатись з 11 пісень. Вісім з них вже записали, залишилось лише три. Видали два сингли, які були в ротації на декількох українських радіостанціях. Часто виступаємо на різноманітних фестивалях, у рок- та арт-клубах. 
- Які виступи запам'ятались найбільше? І чим саме?
- Поки найбільше у нашій пам'яті закарбувались виступ, мабуть перед мільйонною аудиторією на майдані Незалежності у Києві, і цього літа на столичному фестивалі пива. На майдані була найбільша наша аудиторія, а на пивному фестивалі - найбільша сцена. Також запам'ятався виступ на цьогорічному львівському фестивалі акустичної музики. Львів дуже гарне місто, між іншим... (хоча не на диктофон, фронтмен зізнався, що його дещо налякала львівська мережа алкомаркетів)
- З якими проблемами зіштовхується гурт?
- (задумався) Порвані струни, то вже, напевно, не проблема, з цього ми вже навчились викручуватись. Проблеми трапляються постійно. Коли записуємо пісні, коли хочемо, щоб більше людей могли оцінити нашу творчість, а радіостанції, наприклад, не хочуть брати пісню в ротацію, бо їм не подобається - це вже проблема. У багатьох речах є якісь перешкоди. Але я думаю, що у будь-якому разі треба робити те, що у тебе виходить і те, що подобається, а далі, то вже як карта ляже, як планети стануть. 
- Як налаштовуєте себе на потрібну хвилю та які почуття переважають перед виступом? 
- На мою думку, коли музикант виходить на сцену і взагалі ні про що не переймається, то йому, мабуть, краще не виступати. Бо йому абсолютно все рівно що і як він доносить до слухача. А нам це дуже важливо, тому звісно дуже хвилюємось перед кожним концертом, не залежно від того, на якій сцені і перед якою аудиторією виступаємо. Намагаємось перебороти страхи та хвилювання.
- Кого з музикантів сучасної сцени гурт Леді Арлет може вважати натхненником?
- Особисто я маю топ-5 гуртів, які мені подобаються, тому у нашій музиці можуть бути присутні якісь елементи, наближені до їхньої творчості. Адже коли ти слухаєш щось, то на підсвідомоу рівні можеш повторювати якісь фішки і вплітати їх у канву своєї творчості. Такі гурти, як Nirvana, Kasabian, 30 seconds to Mars, Red Hot Chili Peppers, Queen, співачка Земфира дуже надихають і залишають свій своєрідний відбиток на нашій творчості. І у моєму вокалі також можуть бути присутні якісь елементи співу інших музиканів, бо коли співаю їхні пісні, то певні вдалі "прийоми" залишаються. 
- Пісні Леді Арлет народжуються з мелодії чи зі слів?
- Кожного разу процес народження композиції відбувається по-різному. Може просто прийти в голову якась одна фраза, я її запам'ятав, прийшов додому, записав і почала далі народжуватись пісня, яку я одразу намагаюсь зіграти на гітарі і заспівати. Або можу просто придумати якісь музичні елементи, а потім зверху написати текст. Але найкраще твориться пісня, коли я сиджу і просто щось граю на гітарі, буквально за 10 хвилин народжується щось нове... Тут правил немає, головне, щоб до пісні лежала душа і було натхнення.
- Чого найбільше прагне гурт?
- У будь-якому випадку ми будемо працювати над нашою творчістю і для нас дуже важливо займатись улюбленою справою життя. Тому тут усе логічно... Хочеться по максимуму досягти успіху. Та творчість, над якою працює гурт є чесною. Ми вкладаємо у нашу роботу багато сил та енергії і хочемо, щоб на ці дії з нашої сторони, була позитивна відповідь від слухачів. Хочемо грати для повних залів і щоб ми разом зі слухачами кайфували від наших виступів та музики.
- Серед композицій Леді Арлет є пісня "Я твій стриптиз". Що саме ви хотіли сказати цими словами?
- Я спочатку написав цю пісню, а вже потім зрозумів, що саме я написав. Фраза "я твій стриптиз" означає, що я перед тобою відкритий. Як порівняння, коли людина танцює стриптиз - вона повністю відкрита перед усіма глядачами. Нічого поганого я не хотів цим сказати... Хоча кожна пісня для кожної людини означає щось своє.
- Чи є у планах гурту вирватись з "ледіарлетівською" творчістю за кордон?
- Думаю, трохи пізніше із задоволенням поїхали б виступити у Польщі. Нас позитивно сприймають тамтешні слухачі. Навіть одна з польських радіостанцій взяла в ротацію нашу пісню "На картах світу". Тому будемо намагатись підкорювати не тільки українських слухачів.

Записала Вікторія Гайдук

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.