Популізм українських виконавців

14 июня 2014, 21:53
0
51

Кліп Лорак "Мальви" - найбільша помилка співачки.

Події останніх місяців в Україні народили нові українські патріотичні шлягери. Наприклад, вже народною стала пісня «Горіла шина». До глибини душі торкає нова пісня гутру Тарута. Але є й інші «витвори». Найновіше творіння – кліп Ані Лорак про Мальви. Ніби й бере ця пісня за душу. Але у виконанні Софії Ротару. А от від співу Лорак мені чомусь гидко.
По-перше, текст написаний Богданом Гурою, мелодія – Володимиром Івасюком у далекому 1975 році, а першою виконавицею пісні була Софія Ротару. Ідея кліпу (величезний екран та біла сукня виконавиці) – повторює кліп 2012 року відомої американської співачки. Та й саме наповнення відео ряду – кадри з Майдану – які й досі викликають сльози у всіх українців. Навіщо компонувати все це, як не для піару?
Ані Лорак нічого нового не придумала і тепер хизується новим витвором. Вже мовчу про те, що вона була проти ідей Євромайдану.
Як на мене, піаритись на таких речах – найгірше, що можуть робити артисти…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Ани Лорак,Україна,пісня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.