Мер-кандидат з Луганщини та адмінресурс

1 октября 2012, 14:09
В професії з 2001 року.
0
962

А, все ж таки добре бути мером! А коли до того ж діючий міський голова ще йде в нардепи, то ще й краще.

А, все ж таки добре бути мером! А коли до того ж діючий міський голова ще йде в нардепи, то ще й краще. От не був би Сергій Дунаєв мером міста Лисичанськ (що на Луганщині) та ще й кандидатом від партії влади на 107 виборчому окрузі, то не дозволили б його агітаторам проводити пропагандиський захід в приміщенні середньої школи. Неодмінно представники місцевої влади відмовили б, посилаючись на Закон «Про освіту». А так, хто ж йому заборонить?! Він сам і є місцевою владою.

відео з сайту "Лисичанск как он есть"

Мабуть, використовувати дітей в передвиборчій агітації – славна корпоративна традиція луганських кандидатів від ПР. На початку вересня в мережі зявилися фото з юними «прапороносцями» з акції, організованої кандидатом від ПР Сергієм Гороховим. Його лисичанський однопартієць продовжив цей славний звичай. 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Партия регионов,Луганщина,Луганская область,Партія регіонів,ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.