Глава Правления международной общественной организации "Гражданский союз"
Остался ли у киевских властей разум?
Пойдет ли Банковая и Грушевского на эскалацию конфликта с европейскими гарантами –подписантами Минского соглашения, исполняя наставления Госдепа?
События в Украине - 2 квітня 2015, 00:32
Лідер російської терористичної організації "ЛНР" Ігор Плотницький вітає можливу участь партії "Опозиційний блок" у місцевих виборах на окупованих територіях
Новости политики - 1 квітня 2015, 22:05
Науковці не повинні рахувати копійки - мозок нації потрібно зберегти за будь-яких умов
Новости политики - 1 квітня 2015, 22:02
Ми проти продажу сільскогосподарської землі
Новости политики - 1 квітня 2015, 21:58
Лидер политической партии "5.10", бизнес-философ
Тарифы ЖКХ не причина для «Майдана»
Стокгольмский синдром.
Новости политики - 1 квітня 2015, 16:26
Политический публицист и аналитик
Киевские политики упорно не хотят вести диалог с политиками Донбасса. Вот не нравятся они им, и все тут. Новых подавай. А в ответ в Киев несется песня «Полюби меня такой, какая я есть».
События в Украине - 1 квітня 2015, 16:13
Терористична «ДНР» готова до третьої фази війни і далі планує захоплювати територію України, відсуваючи лінію фронту.
События в Украине - 1 квітня 2015, 15:44
голова політичної партії «Нові обличчя»
Перші сто днів роботи в якості міського голови стали суворим іспитом на професійну й громадську зрілість – зважаючи на зовнішню агресію та внутрішню недовіру до будь-яких дій влади. Тому вважаю своїм
Новости политики - 1 квітня 2015, 14:36
Ми фортифікаційні споруди на лінії зіткнення будуємо, а окупанти, як засвічують наші розвідники, ні.
События в Украине - 1 квітня 2015, 13:07