Kill them with success

31 грудня 2023, 14:48
Власник сторінки
Адвокат, член Совета директоров WEST SUPPORT (США)
0
24
Kill them with success

and bury them with a smile!

Рівно рік тому, 31 грудня 2022, коли журналісти мене попросили підбити підсумок року у сфері масової комунікації, журналістики та діяльності медіа загалом, я висловився, що 2022 рік був сплеском пропаганди та експериментів у царині маніпуляцій громадською думкою. Дуже низько, до мінімуму, впав об’єктивний аналіз ситуації у будь-якій із сфер. Правду почали не говорити, її почали продавати. Сусід України на цьому, як видно, лише й тримається… На превеликий жаль, аналогічна тенденція продовжилася і у 2023 році, що минає.

Хотів би побажати українцям у 2024 році, щоб закінчилися військові дії та розпочалося масштабне економічне відновлення України. Щоб настав мир і душевний спокій для усіх, хто там живе. Ще хотів би побажати більше правди в усіх сферах нашого життя, об’єктивності в оцінках ситуації в світі.

Вірю, що 2024 рік буде кращим за попередні. Принаймні, як доволі влучно казали свого часу люди, вбивати недругів успіхом та ховати їх посмішкою – іноді так само доволі ефективно. Але, для цього треба головне – мета, бажання та мотивація. А цього в українців завжди було, є і точно буде більш, ніж достатньо.

Щиро Ваш,

ЮРІЙ ВАНЕТИК

(Лос-Анджелес, США)

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина,США,прогноз,пожелания
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.