НОВА СТУДІІЯ DISCOVERY ЗДИВУЄ ГЛЯДАЧІВ ОЛІМПІСЙЬКИХ ІГОР ТЕХНОЛОГІЄЮ “CUBE”

14 липня 2021, 15:28
Власник сторінки
0
14
НОВА СТУДІІЯ DISCOVERY ЗДИВУЄ ГЛЯДАЧІВ ОЛІМПІСЙЬКИХ ІГОР ТЕХНОЛОГІЄЮ “CUBE”

Discovery вдосконалила свою технологію Cube, включно з розширенням можливостей детального графічного аналізу.

За тиждень до відкриття Олімпійських ігор в Токіо, Діскавері презентує новий «Стрімінговий дім Олімпійських ігор в Європі», який дозволить вболівальникам бути ще ближче до подій Олімпіади.

З новою технологією глядачі отримають унікальну можливість спостерігати за іграми і не пропустити жодного моменту, бачити кожну перемогу та за кожним героєм. Мовлення каналу розповість деякі найбільш надихаючі історії з найкращими героями.

Нова студія розширеної реальності Cube стане центральною частиною трансляцій з Токіо-2020, буде використане нове програмне забезпечення та графіка руху, що виведе аналітичні можливості Cube на абсолютно новий рівень, даючи глядачам можливість заглибитися в подробиці поразок і перемог.

Мультилокаційна студія Cube для Токіо 2020 пропонуватиме, сім різних захоплюючих локацій одночасно в режимі реального часу, неймовірні 360-градусні кадри видів Токіо в якості приголомшливих фонів, новітнє програмне забезпечення 3D Zoom, що дозволяє глядачам бачити ширшу панораму події і розширення набору віртуальних камер, які розширять можливості сприйняття цифрового середовища.

Грег Резерфорд був на запуску Cube і проаналізував свою ефективність у змаганнях зі стрибків у довжину і був вражений тим, наскільки нова технологія розкрила його техніку: «Те, що ця технологія показала мені про технічні елементи мого стрибка-перемоги в Лондоні 2012 року, просто вражає. Я зміг чітко побачити, як мій передостанній крок - вирішальний у стрибках у довжину - був набагато довшим, ніж мав би бути з точки зору правильного виконання техніки; і я зробив «стрибок із зчепленням», що могло бути потенційно згубним, оскільки раніше я розірвав підколінне сухожилля з цієї позиції стрибка».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.