Братні народи - по «оба боки ТИСИ»

8 июля 2021, 19:53
Владелец страницы
0
164
Братні народи - по «оба боки ТИСИ»

.

Щорічно в Румунії та Україні офіційно відзначають день вишиванки, а його святкування проходить не тільки в межах країни, а й за кордоном, зокрема румунської національної меншини в Україні та української меншини в Румунії, на територіях де споконвіку проживають національні меншини, які змогли зберегти свої культурні традиції та звичаї.

Продовжуючи традиції своїх предків, в деяких Закарпатських населених пунктах проходили невеличкі символічні святкування, під час яких дівчата вбиралися у вишиванки та у народному вбранні публікували відео та фото святкування в соціальних мережах.

Переглядаючи такі фото, важко не помітити разючу схожість румунського національного вбрання до українського.
Проте незрозуміло, чому окремі учасники свята додавали до своїх фото та відео підписи «Румуни Марамуреша справа і зліва Тиси не бійтеся вдягати вишиванки і гордо їх носіть», адже з правої сторони Тиси проживає багато українців, які шанують традиції та звичаї національних меншин, поважають їх та вважають братнім народом. Тож сподіваємося, що автори таких дописів зрозуміють, що їх слова не зовсім доречні, адже у наших націй є багато спільного. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.