Віландер та Еверт закликали розглянути залучення «Соколиного Ока» для змагань

11 червня 2021, 14:04
Власник сторінки
0
13
Віландер та Еверт закликали розглянути залучення «Соколиного Ока» для змагань

Еверт, зазначила, що була шокована, коли було показано, що позначка була показана, як аут після того, як суддя показав, що м’яч потрапив в корт, і я думав, що вона, можливо, не виграє хоча і змогла.

 Я думав, що, можливо, вони отримають «Соколине Око» для цього турніру, як це вже зроблено на інших турнірах Великого Шлему - мені просто так було шкода її.

 

Але поговоримо про емоції, ми так радіємо за Крейцікову, і в той же час сумно за поразку Саккарі, бо вони обидві вклали в гру всі свої сили.

 

Протягом усього турніру було кілька очок із поганими маркерами на лінії, це сталось не один раз, тому я маю враження, що система зараз працює не зовсім корректно.

 

Матс Віландер, прокоментував: «Я не знаю, як хтось міг би пережити цей виклик щодо матч-болу, і Саккарі була би у фіналі – і це було б для неї сильним пресом. Як би Саккарі почувалася б тоді? Слава Богу, що Крейцікова в підсумку перемогла. Я думаю, що настав час для запровадження «Соколиного Ока».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: теннис,Большой шлем
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.