Віландер та Еверт закликали розглянути залучення «Соколиного Ока» для змагань

11 июня 2021, 14:04
Владелец страницы
0
9
Віландер та Еверт закликали розглянути залучення «Соколиного Ока» для змагань

Еверт, зазначила, що була шокована, коли було показано, що позначка була показана, як аут після того, як суддя показав, що м’яч потрапив в корт, і я думав, що вона, можливо, не виграє хоча і змогла.

 Я думав, що, можливо, вони отримають «Соколине Око» для цього турніру, як це вже зроблено на інших турнірах Великого Шлему - мені просто так було шкода її.

 

Але поговоримо про емоції, ми так радіємо за Крейцікову, і в той же час сумно за поразку Саккарі, бо вони обидві вклали в гру всі свої сили.

 

Протягом усього турніру було кілька очок із поганими маркерами на лінії, це сталось не один раз, тому я маю враження, що система зараз працює не зовсім корректно.

 

Матс Віландер, прокоментував: «Я не знаю, як хтось міг би пережити цей виклик щодо матч-болу, і Саккарі була би у фіналі – і це було б для неї сильним пресом. Як би Саккарі почувалася б тоді? Слава Богу, що Крейцікова в підсумку перемогла. Я думаю, що настав час для запровадження «Соколиного Ока».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: теннис,Большой шлем
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.