Благодійність чи шахрайство…? Львівський Аделадже !!!

13 листопада 2020, 16:13
Власник сторінки
політолог, експерт, блогер
0
159
Благодійність чи шахрайство…? Львівський Аделадже !!!

Благодійність чи шахрайство…? Львівський Аделадже !!!

Протягом останніх років захисником єврейської спадщини в регіоні себе позиціонує М. Шейхет. Офіційно М. Шейхет є керівником п’яти благодійних організацій (відповідно до відкритих баз «Опендатабот»):

1. «Єврейської релігійної ортодоксальної громади «Турей загав»»;

 2. Представництво Американського об’єднання євреїв бувшого радянського союзу;

3. Благодійної організації «Єврейське відродження»;

4. Установа «Квартира-музей Фаїни Петрякової»;

5. Установи «науковий центр іудаїки та єврейського мистецтва імені Фаїни Петрякової».

         Будучи громадянином США, вказаний громадський діяч декларує свою діяльність, як благодійну, спрямовану на пошук, дослідження та збереження територій, на яких розташовані єврейські кладовища, захоронення, культові споруди чи їх руїни. У розміщених постах на своїй сторінці «Фейсбук», постійно наголошує, що займається відновленням історичної справедливості щодо ролі єврейської громади на Галичині та в українському суспільстві загалом.

Разом з тим, під прикриттям благодійної діяльності, М. Шейхет укладає договори довічного утримання чи дарування, за умовами якого після смерті особи її наявне майно, земельні ділянки та об’єкти нерухомості переходять у власність до нього чи підконтрольним йому благодійним структурам. Так, протягом останніх років було переоформлено близько 20 об’єктів нерухомості та майнових комплексів, більша частина яких використовується як комерційна та М. Шейхетом здається в оренду. Зокрема, частина таких об’єктів нерухомості розташована у м. Львові за наступними адресами: вул. Є. Коновальця,  97/*; вул. Тарнавського 19/*; вул. Малицької 6/*, вул. Шевченка 37/*, вул. Листопадового Чину 3/*, вул. Дністровська 14а/*; вул. Д. Вітовського 7а/*; вул. В. Біласа, 3/*; вул. П. Грабовського, 6/*; вул. Слов'янська, 2/* та ряд інших об’єктів.

Отже, прикриваючись благородними намірами, звинувачуючи представників органів державної та місцевої влади у спланованому ігноруванні історичної присутності євреїв в Україні, належному фінансуванні збереження та відновлення пам’яток єврейської культурної спадщини, оприлюднюючи це як сприяння поширенню антисемітизму в Україні, М. Шейхет є звичайний шахрай, який переслідує мету особистого збагачення. Зокрема, так звані «благодійні»  наміри та критика представників органів державної і місцевої влади чітко прослідковується у оприлюднених на його сторінках «Фейсбук» постах (https://www.facebook.com/meylakh.sheykhet).

Слід зауважити М. Шейхет, який позиціонує себе «очільником єврейської громади Львова» і заявляє про нібито «захист інтересів євреїв» - не підтримує зв’язки із офіційним Ізраїлем, про що заявив Посол Держави Ізраїль в Україні Д.Ліон. Вказане викладене у статті Інформаційного агентства «Вголос»: «Я не знаю цієї людини»: Посол Ізраїлю про Мейлаха Шейхета» ().

Отже, діяльність М. Шейхета у м. Львові доволі є схожою з діяльністю свого часу пастора Сандея Аделаджа (Посольство Боже) у Києві (https://uk.wikipedia.org/wiki/Сандей_Аделаджа), де правоохоронці виявили масштабні шахрайські дії з нерухомістю та фінансами довірливих мешканців Київщини.

Таким чином напрошуються висновки, що основною метою діяльності М.Шейхета є особисте збагачення, а не декларована ним діяльність спрямована відновлення історичної справедливості.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Львів,Україна,Ізраїль,Культурна спадщина,шахрай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.