Необізнаність людей та незаконність як одні із найбільших проблем обігу зброї

26 мая 2020, 15:05
Владелец страницы
політолог, експерт, блогер
0
195
Необізнаність людей та незаконність як одні із найбільших проблем обігу зброї

згідно ст.263 КК України за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років

На шостому році конфлікту на Донбасі українці майже не реагують на новини про затримання торгівців зброєю, викриття схронів з набоями і гранатометами. Їх вже не дивують пограбування банкоматів чи вирішення суперечок з використанням гранат і автоматів, хоч в Україні офіційно дозволено мати лише травматичну зброю, вогнепальну мисливську і нагородні пістолети.

     Наприклад, з 2019 року і по теперішній час було вилучено з обігу 500 одиниць вогнепальної зброї і 350 тисяч набоїв, гранат та мін і це тільки статистичні дані одного  правоохоронного органу. Також, помітно зростають випадки з необережним поводженням зі зброєю та боєприпасами. Так у квітні 2020 року мешканець м. Львова підірвався на гранаті. Потрібно підвищувати культуру володіння зброєю, навчитися розв'язувати проблеми без неї. А також активно переконувати громадян здавати свою "нелегальну зброю".

      Крім цього, слід нагадати, що згідно ст.263 КК України за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина,оружие
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.