Експерти поділилися інсайтами щодо коронавірусу у новому фільмі Discovery

30 березня 2020, 11:39
Власник сторінки
0
26
Експерти поділилися інсайтами щодо коронавірусу у новому фільмі Discovery

Швидке поширення COVID-19, нової форми коронавірусу, спровокувало справжню світову кризу у галузі здоров'я. Мало не за один день вірус змінив наше повсякденне життя та спосіб взаємодії з колегами, дру

Швидке поширення COVID-19, нової форми коронавірусу, спровокувало справжню світову кризу у галузі здоров'я. Мало не за один день вірус змінив наше повсякденне життя та спосіб взаємодії з колегами, друзями та родиною. Чому і як це сталося? І про що нам можуть розповісти науковці? Відповіді на ці питання прозвучать 5 квітня о 21.00 на Discovery Channel у спеціальній передачі «Пандемія: COVID-19».  Протягом години вчені та експерти у медичній сфері детально оглядатимуть пандемію нового коронавірусу.

Вважається, що першоджерелом COVID-19 став ринок в китайському Вухані, де небезпечний вірус потрапив з організму тварини до людини. Але як це сталося? Експерти проллють світло на лікування та способи зараження хворобою, що з самого початку збила з пантелику лікарів та вчених, коли вони вперше стикнулися з пацієнтами, які захворіли на невідомий вірус. Фільм також  покаже, як протягом декількох тижнів COVID-19 поширився у Китаї та за його межами, стривоживши медичних працівників та вчених.

 

«Пандемія: COVID-19» заведе глядачів у середину боротьби з пандемією та розповість  останні новини про те, як уряд координує тестування та лікування пацієнтів та запобігає подальшому поширенню хвороби. Експерти розкриють, чому COVID-19 є унікальним, чому світ був настільки непідготовлений до нього і що ще можна було зробити, щоб стримати його поширення.

 

У науковому фільмі глядачі простежать походження спалаху в Сполучених Штатах: від першого пацієнта та швидкого розповсюдження у Сіетлі до драматичної та несподіваної передачі по всій країні. Провідні експерти у галузі медицини, а також науковці, державні чиновники та пацієнти розповідатимуть все, що наразі відомо про хворобу. 

 

Глобальна пандемія буквально змінила хід сучасної історії. З кожним днем ​​ситуація у світі набуває ще одного драматичного повороту, оскільки кількість заражених та загиблих продовжує зростати. Попри карантини в багатьох країнах, зокрема у Китаї, Кореї та Італії, протягом кількох тижнів вірус встигнув поширитися, а кількість жертв зрости. В Італії щодня вмирають сотні людей, навіть зараз, коли країна повністю закрила кордони. «Пандемія: COVID-19»  розгляне наслідки оперативних заходів, що відбуваються, таких як закриття закладів, шкіл та підприємств для запобігання передачі вірусу. Цей своєчасний науковий фільм дозволить зрозуміти тих, хто веде боротьбу, щоб знайти відповіді та виявити можливі способи лікування.

 

Глядачі можуть подивитися фільм на Discovery Channel,  а також завантаживши додаток Discovery GO. Також можна приєднатися до обговорення у соціальних мережах, використовуючи хештег # PandemicCovid19 та слідкуючи за Discovery у Facebook, Instagram та Twitter.

 

«Пандемія: COVID-19» створена ITN для Science Channel. Виконавчі продюсери на ITN Айн Рассел та Сара Джейн Коен, а продюсером виступив Нік Пауелл. Виконавчий продюсер на каналі Discovery and Science — Гретхен Ейзель
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: пандемия,Discovery,фільм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.