Українська влада програла від виборів президента США, а український народ виграв

09 листопада 2016, 12:14
Власник сторінки
Народний депутат України
0
883
Українська влада програла від виборів президента США, а український народ виграв

Нове американське керівництво підтримуватиме український народ, а не стару корумповану українську владу

Перші думки щодо президентських виборів у США.

 

Поважаю американську демократію, чесні і прозорі вибори.

 

Вітаю вибір американського народу і обрання президентом США Дональда Трампа.

 

Знаю, що Україна не буде полишена напризволяще перед російською агресією і внутрішнім ворогом - корупцією. Передвиборча політична риторика відходить в минуле - починає працювати державна система.

 

Корумпована українська влада безумовно програла від перемоги Дональда Трампа, як, зрештою, програла б від перемоги Гілларі Клінтон, а український народ однозначно виграв. Нове американське керівництво підтримуватиме український народ, а не стару корумповану українську владу.

 

Система балансів і противаг, яка існує в США, не дасть змінити курс на підтримку України і протидію російській агресії. Саме тому США збережуть і розвинуть статус стратегічного партнера України. Зіпсувати відносини може тільки брехня і корпупція українських можновладців.

 

З іншого боку, поважаючи те, що відбувається за океаном, маємо діяти самі! Як свідчить практика останнього періоду, щастя українців в їхніх руках. Українці самотужки зупинили ворога, як і власними силами та на вольових якостях вигнали банду Януковича.

 

Залишилось - здолати корупцію в вищих ешелонах влади. За нас цього не зробив Обама, не зробить і Трамп, але знаю, що політика нового керівництва США щодо корумпованої і офшорної української влади одержить нульовий рівень толерантності. В хід підуть персональні санкції щодо корупціонерів у найвищому керівництві України - зараз такий список формується.

 

І ще одне.

 

Американська демократія продемонструє, передусім, нам українцям, як президент, ще до недавнього бізнесмен, не стане президентом-олігархом.

 

Знаю, президент Трамп відкладе будь-які заняття бізнесом. Він не збагатиться від президентства і не використовуватиме державу для власного збагачення. Політична влада для нього - можливість служити людям, а не нагода заробити грошей!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: выборы в США,Наливайченко,Дональд Трамп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.