Головний равін РФ Берл Лазар висловився про рівень тероризму

2 сентября 2016, 14:57
0
26

З 21 по 25 серпня делегація відвідала могили праведників, пов'язаних з історією хасидизму, і взяли участь в колективних молитвах і урочистих заходи в Смоленську, Любавич (Смоленська область), Лиозно (

З 21 по 25 серпня делегація відвідала могили праведників, пов'язаних з історією хасидизму, і взяли участь в колективних молитвах і урочистих заходи в Смоленську, Любавич (Смоленська область), Лиозно (Білорусія), лядах (Пермський край) і Алма-Аті. У Москві рабини відвідали Єврейський музей і центр толерантності та ознайомилися з унікальним зібранням книг зі знаменитої "бібліотеки Шнеєрсона". Також учасники з'їзду відвідали розташований в Підмосков'ї єврейський релігійно-культурний центр "Жуковка".

«Основна проблема, яка сьогодні є в Європі, - це те, що наші брати відчувають нову хвилю антисемітизму, то, чого не було десятиліттями. Вони приїхали сюди (До Росії, прим.ред.), І багато рабини говорили, що тут можна вільно ходити по вулиці і не боятися, що людина може бути одягненим як єврей і відчувати себе в безпеці », - сказав Лазар.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.