Обама впевнений, що Росія допомагає Україні

13 января 2016, 10:28
0
131
Обама впевнений, що Росія допомагає Україні

На щорічній промові президент США, Барак Обама, розповів про підтримку України Росією.

Президент Сполучених Штатів Америки, Барак Обама, на своїй щорічній промові перед конгресом сказав, що Україна - клієнт Росії, а  також те, що Росія витрачає свої  бюджетні кошти на допомогу Україні.

Багатьох ці слова здивували, і американські журналісти також були у подиві. Про це повідомляє ТСНhttp://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fru.tsn.ua%2fpolitika%2fobozrevateli-vozmutilis-podborom-slov-obamy-ob-otnosheniyah-rf-i-ukrainy-smi-559566.html  з посиланням на «Голос Америки».

Більшість журналістів намагались спочатку знайти якийсь прихований зміст в його висловлюванні, але його там не було. Зрозуміло, що для американських прихильників України це було шоком. Але для Обами інтереси держави все ж таки на першому місці. Можливо існують домовленості, про які простим громадянам не відомо.

Чи є це сигнал того, що влада США поступово відсторонюється від нашої країни - не відомо. Доки світові аналітики не дали коментарів на цей рахунок.

Джерело: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2ftoday.pl.ua%2fpodi.html%3fnew_id%3d7485

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.