А де ж Європа? Не чую… Може й нема її?

01 листопада 2015, 13:59
Власник сторінки
0
791
А де ж Європа? Не чую… Може й нема її?

Европе не интересны чужие катастрофы

Зараз пригадую останні трагедії і роблю висновок, що Європі глибоко байдуже на усі катастрофи, які відбуваються не з європейцями. Учора сталася величезна трагедія - найбілша в історії російської авіації. Але Європа реагує досить спокійно. У нашому українському суспільстві більше співчуття, ніж на заході.

Це було добре видно й тоді, коли на Донбасі гинули люди, але реакції суспільства помітно не було. Але коли розстріляли редакцію "Шарлі" - усе вилилося у масові акції. Коли впав Боїнг в Україні - був дуже великий резонанс. Звісно - офіційні заяви є, але великого резонансу у суспільстві - нема. Може вони вже зі своїм хелоуіном напилися та усе забули?

Я просто набрала у пошуку "ЕС соболезнует". Та знайшла там усе, що завгодно - й Волноваху й Грузію, і Францію й Кабул, і що хочете, але тільки не про літак у Єгипті. Цікаво, що за пошуком "Украина соболезнует" - вже щось знаходить. А президент співчуває на твітері. І думаю не тільки у тому справа, що там є чотири загиблих з України.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,авиакатастрофа,Украина-Россия,Евросоюз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.