Як Путін налякав колишні радянські республіки

23 октября 2015, 15:11
Владелец страницы
Народный депутат Украины
0
148
Як Путін налякав колишні радянські республіки

Вчора Володимир Путін ще раз публічно заявив, що розпад Радянського Союзу є найбільшою геополітичною катастрофою ХХ століття.

Вчора Володимир Путін ще раз публічно заявив, що розпад Радянського Союзу  є найбільшою геополітичною катастрофою ХХ століття. Причину краху він знову побачив в політичних інтригах Заходу, вдало розставлені пастки котрого сприяли розвалу економіки Союзу та політичній кризі всередині перспективної та могутньої країни.  Очевидно, що російський лідер досі не примирився з думкою про відхід у небуття СРСР та плекає надії на його відродження.

Події 1991 року, на думку Путіна, лягли тяжким тягарем на долі тисяч росіян, які були примусово відділені від своїх братів і сестер, залишивши їх всередині чужого і незрозумілого для них соціуму.

Така позиція російського очільника змушує колишні радянські республіки бути напоготові. Адже неясно, як саме у наступний раз російська сторона забезпечуватиме права «етнічних» росіян, чим допомагатиме та підтримуватиме своїх «знедолених» співвітчизників, що після розвалу Радянського союзу «не зі свої волі та одразу» опинилися у складі інших держав. Досвід показу, що словесні опуси  російських лідерів завжди є прелюдію до реалізації цілком конкретних планів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Путин,развал СССР
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.