Нафіга козі баян

22 марта 2014, 07:56
Dolce far niente
0
97

або для чого існує ОБСЄ


Цікава організаці ОБСЄ.
Окупована територія Крим. Окупанти залякують, викрадають, катують, вбивають і грабують тих кого окупували в Криму. Вони прикриваючись жінками і дітьми (все як казав їхній фюрер) штурмують українські військові частини. Проте наше сміливе ОБСЄ у Крим не їде - "не пускає Росія", там "побити можуть", навіть "вбити" і "познущатись". Краще поїхати туда де безпечніше. І де немає окупантів і ніяких злочинів. Там в своє задоволення можна покричати про "страшний злочин проти прав людини-відключення фашистських пропагандистських телеканалів росії" наприклад. Хтось знає нафіга існує така організація?

(с)

Постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі схвалила рішення про направлення в Україну спеціальної моніторингової місії міжнародних спостерігачів ОБСЄ.


"Місія покликана зробити внесок у зменшення напруженості та утвердження миру, стабільності і безпеки, а також забезпечити моніторинг та підтримку виконання всіх принципів і зобов'язань ОБСЄ. З цією метою спостерігачі, зокрема, будуть збирати інформацію та звітувати про безпекової ситуації в зоні відповідальності, будуть встановлювати і звітувати про факти інцидентів і повідомлень про інциденти, будуть здійснювати моніторинг та підтримку належного ставлення до прав людини та основним свободам, будуть сприяти діалогу з метою зменшення напруженості і нормалізації ситуації", – йдеться в повідомленні.

Місія буде координувати і підтримувати роботу виконавчих структур ОБСЄ, а також співпрацювати з ООН, Радою Європи та іншими міжнародними гравцями.

За даними МЗС, спочатку місія складатиметься з 100 цивільних спостерігачів і буде спрямована на 6 місяців, однак її мандат може бути продовжений у разі відповідного запиту з боку України. "Спостерігачі на початковому етапі будуть направлені до 9 українських регіонів. Головний офіс буде знаходитися в Києві", - наголошується в повідомленні.

У МЗС також розповіли, що Українська делегація в ОБСЄ зробила інтерпретує заяву щодо рішення, зазначивши, що його прийняття повинно сприйматися як надзвичайна реакція ОБСЄ на конфлікт навколо Автономної Республіки Крим, що виник у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації.

"З огляду на розвиток ситуації і існуючу стурбованість, Україна виходить з розуміння того, що мандат місії повинен поширюватися на всю територію України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи АРК, і що її розгортання має розпочатися зі східних і південних регіонів України у зв'язку з тим, що ситуація там потребує негайної уваги", - підкреслюється в повідомленні зовнішньополітичного відомства.

P.S. Група бандюганів напала на законослухняного перехожого на темній вулиці. Перехожий відбився. Прискакала поліція у вигляді ОБСЄ. Кого вона буде затримувати? Групу бандюганів? Відповідь не вірна - відморозки накостиляють ОБСЄ, а цим біологічним істотам цього ніфіга непотрібно. Наше ОБСЄ краще затримає законослухняного перехожого на якого напали - той смирний і законослухняний.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.