Carthaginem

16 марта 2014, 20:14
Dolce far niente
0
196

delenda est !


Натрапив на фотку одного сирійського маленького хлопчика який в оточеному місті на стіні зруйнованого будинку тримає український прапор, і щось в душі перевернулося. Виявилось що ми бємось, поки що безкровно, з Росією не лише за наш Крим, не лише за всю Україну, і навіть не лише за всю Східну Європу – ми боремось за величезну масу людей, цілих народів по всьому світу які ще кілька днів тому навіть не знали що існує така країна як “Україна». І саме тому нині акції на підтримку України відбуваюцця по всьому світу – від Фінляндії до Австралії, від Японії до США.

Хто такий Асад без Росії? Без Росії Асад є без 5 хвилин підсудний на Гаазькому Трибуналі, звинувачуваний у масових вбивствах власного народу. А Іран? А Грузія?... Недарма ж нині поряд  з нами став майже весь світ – мусульмани і християни, араби і євреї, Європа і США… Росія поставила себе поза законом, поза нормами цивілізованого співжиття усього людства. Росія є головною загрозою нинішнього світу, найбільшою раковою пухлиною І тому вона має бути зруйнована!

А поза тим вважаю що Карфаген потрібно зруйнувати ! (с) Катон Старший

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam !!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.