Про першочергові кроки.

24 февраля 2014, 06:54
Dolce far niente
0
146

.......


Учора в Севастополі кацапи зібрали на площі міста свою сходку і вибрали тіпа "гарадскую главу". Який доречі виявився громадянином РФ (какая ніажиданнасть). А ЧФ в той же час, за повідомленням Луценка, вивів свої бетеери і просто перекрив вїзд в місто. 
Учора ВР проголосувала за відміну мовного закону коліснічєнка. Ця річ звісно корисна і позитивна. Проте закон коліснічєнка НЕ Є найбільшою загрозою для України. Найбільшою загрозою для самого існування України сьогодні є саме перебування ЧФ в Україні! Тому замість займатися фігньою з творчістю коліснічєнка, поки основна агентура Росії в Україні є або в бігах або переляканою голосує за все що їй дають, потрібно терміново проголосувати за денонсацію договору від 2010 року про згоду на продовження перебування ЧФ іще на 25 років. І зробити це треба ТЕРМІНОВО! 
Така моя думка.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.