Знамениті російські СМИ

17 февраля 2014, 20:53
Dolce far niente
0
255

які вже наздогнали ЗМІ КНДР


... по брехливості, тупості і маразму.
Принаймні я так думаю. Я не володію північнокорейським язиком. Та й сумніваюсь шо їхній зомбоящик я зловлю зі супутника чи в тирнеті. Проте я впевнений шо північні корейці уже ніколи незможуть переплюнути російські тіпа змі.
Справа ось у чому. Відомий "оскароносець" Д.Кісєльов, якого Путін призначив недавно керівником головного російського інформагентства, сьодні знову відзначився. Він сміливо і безкомпромісно викрив чергову світову змову американського Держдепу. Оказуєцця шо американський Держдеп, в перерві між проплатою Майдану американськими валянками і наколотими апельсинами, фальсифікує хокейні матчі за участю російських команд.

І відразу ж отримав за це орден від Путіна. Видно російська хокейна збірна для США сьогодні являєцця "Ворогом №1", переплюнувши  сирійського президента і іранську ядерну програму.
З чим я кацапських зомбі від усієї душі поздоровляю.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.