Вот оно, нутро большевицкое, вылезло

4 февраля 2014, 19:27
0
448

Почитайте-ка Ахматыча, полюбуйтесь. Именно такими же словами большевики после 1917 года оправдывали беспрецедентный террор против "бывших".

Вітяфедич Ахматочехов  При чому тут Парубій з Тимошенко? Не зосереджуйтесь на іменах. Мова йде про те, що коли до влади прийде опозиція, то знаєте що вони почнуть робити з бандитами? А вони будуть гратися у демократію, озираючись на європейські цивілізовані догми і жоден піторас засудженим не буде. Луценко намагався засудити Колеснікова, але плювати на нього всі хотіли при ющенківській демократії. Демократія добра там, де вона вже вкоренилася в мізках. А у нас потрібно спочатку зробити капітальне прибирання, а потім вже розвивати демократичні цінності. Бо інакше банда не дасть. От і скажіть, зможе Парубій самотужки, без державних важелів когось засадити таки реально? Покарати? Не зможе. А той хто може змогти - не захоче. І де гарантії, що все це рано чи пізно не повернеться?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.