Кличку наказали знайти ставленика Росії

1 февраля 2014, 10:14
0
166
Кличку наказали знайти ставленика Росії

Боротьба США з Росією за Україну втягнула в шпіонські ігри і вітчизняних політиків.

Так, у Посольстві США, де В.Кличко постійно проходить інструктажі, йому поставили нове завдання – з’ясувати ставленика РФ, якому, нібито, В.Янукович має передати владу. 
А почалося все з того, що американські спецслужби отримали інформацію про те, що основною умовою підписання Пакету угод про співпрацю між Урядами РФ та України від 17 грудня 2013 р. під час зустрічі Президентів країн у Москві, стало погодження В.Януковича на підтримку кандидата від РФ на посаду Президента України на виборах 2015 року.
За наявною інформацією спецслужби, вказаний кандидат в теперішній час не входить у верхівку українського політикуму, є вихідцем одного з центральних регіонів України, користується повагою та авторитетом у своїй галузі, проходив службу у ЗС Радянського Союзу. 
Відповідно до домовленостей з РФ, він повинен бути призначений на посаду віце-прем’єр міністра або міністра у складі нового Уряду України. Тільки за умови передачі влади «із рук в руки» РФ гарантує В.Януковичу безпеку та недоторканість після проведення президентських виборів 2015 року.
Дана інформація більш схожа на дезінформацію російських спецслужб. Але це боротьба спеціальних органів обох держав. Річ в іншому – використанні наших політиків!!!
Тож, весь «УДАР» зараз у пошуках кандидата у Президенти від Кремля. А найперше завдання Віталія Володимировича догоджати американським кукловодам, які платять йому чималі гроші і обіцяють підтримати його на виборах.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.