майдан - to be continued...

22 декабря 2013, 18:38
0
477

to be or not to be?


на майдані сьогодні виступаючих було не так багато, як у попередні дні. відчувалося, що вони намагаються щосили запевнити, що "ми досягли перемог і йдемо далі". йдуть далі у створення нового громадського об"єднання "майдан", яке буде змінювати систему влади. мушу погодитися з гриценком, у раді нового громадського об"єднання занадто багато політиків і занадто мало студентів, афганців та інших людей, які власне вистояли цей майдан.

і...

і повернемося до насущного. нескинена влада буде щемити і вже щемить усіх, кого вона буде вважати небезпечними і надто борзими. умланд повідомляє про наміри депортувати 200 іноземців з країни. на місцях (в одесі, харкові, львові і т.д.) починаються персональні переслідування, місцями доходить до стрільби, спалених машин. і навіть політики говорять про заплановані арешти основних лідерів опозиції. що можна протиставити цьому?

ваші прогнози і пропозиції

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.