позитив і негатив

19 декабря 2013, 19:36
0
992

...............


майдан увійшов у якусь не зовсім зрозумілу для мене стадію, коли особливо гучних подій нема, але схоже, що робота якась ведеться (зможу дізнатися і відчути на власному досвіді пізніше, взагалі-то на майдан краще ходити у будні, а не у вихідні - людей менше, можна більше побачити)

і хочеться розглянути найбільш видимі наслідки майдану

напевно, найбільше мене вразила ситуація в росії. путін за амністію для "пусі райот" і висловився за помилування ходорковського. що цьому передувало? жорстка реакція сша на розгін майдану, осуд тиску росії на україну, скасований приїзд обами у сочі на олімпіаду, скасовано приїзди і інших європейських високоурядовців.  це прекрасні результати. а то пацики, схоже, загралися в "страшилово" і "мочилово" і зовсім наплювали на західних "лохів". а авторитет і повагу серед собі подібних так просто не купиш.

з боку янека - "відміна кримін. відповідальності за майдан". але це виглядає досить смішно...

а ще мене непокоять обіцянки-цяцянки виплатити 6 млрд із заощаджень ощадбанку. турбує підвищення соціалки. янек сподівається на наступних виборах увіковічнитися? і доводить країну до ручки

ну і погрози клюєва про те, що "україна може розпастися на 3 частини" виглядають відвертим шантажем і залякуванням на фоні дослідження такої собі сумнозвісної компанії соц. опитувань родом із пр про те, що українці побоюються громадянської війни

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.