Вірю, що це лише пауза, а не зрив євроінтеграції. Інакше нас чекає колапс

22 ноября 2013, 07:44
0
120

У молочній галузі задіяні мільйони робочих місць

Я впевнений, що не лише молочна галузь, а вся Україна нині - у важкій ситуаціі. Останні місяці відбулося багато процесів у бізнесі, які проходили з прицілом на європейський напрямок руху країни. Були вкладені значні кошти, які тепер можуть не повернутися. Тому щиро вірю, що це не зрив євроінтеграції, а лише вимушена пауза у переговорному процесі. 

Зрозуміло, що перспективи дружби з ЄС доволі великі. Країна рухалася. Боролася з економічною кризою від торгівельної війни з Росією? На жаль, «сильна» Європа жодним чином не вплинула на Росію, хоча могла.

Україна опинилася в ситуації, коли залишилася наодинці з Росією. Можливо це і спровокувало паузу.

Проте нам потрібно жити сьогодні і виробляти молоко сьогодні. Знищити галузь можна за лічені дні,А на відновлення потрібні роки. Сподіваюся, що пауза не затягнеться.

Бо для бізнесу найстрашніше – не кризи, а очікування. Коли стоїш на роздоріжжі. Це - найгірша криза.

Ми повинні чітко усвідомлювати наслідки, а не гадати що буде. У молочній галузі задіяні мільйони робочих місць .І на молочарях велика відповідальність. Ми маємо зберегти роботу для людей та віру в майбутнє – для нації.Якщо почали рухатися, потрібно йти до кінця.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.