Скасування техогляду сільгосптехніки. Раунд другий

21 ноября 2013, 12:56
Народний депутати України, 21 виборчий округ, Волинське Полісся
0
86

Вчора на засіданні Аграрного комітету я доповідав колегам про законопроект №2609а щодо скасування техогляду сільгосптехніки, який сьогодні перетворився на корупційну схему

Маючи сумний досвід розгляду цього законопроекту на Комітеті із законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я був приємно здивований конструктивною роботою Аграрного комітету. Мажоритарні депутати від різних фракцій, які були присутні на комітеті, замість запитань до доповідача, наводили безліч власних аргументів на користь прийняття законопроекту №2609а. Нардепи-мажоритарники від сільських територій на власному досвіді переконалися, що технічний огляд сільськогосподарської техніки сьогодні ніяк не впливає на поліпшення технічного стану тракторів та причепів, а лише щорічно відбирає у селян майже 150 мільйонів гривень. Депутати, які обралися до Верховної ради за партійними списками, уважно вивчили всі матеріали по даному законопроекту, і в них виникло тільки одне питання – яким чином ця корупційна схема збереглася аж до сьогодні? В результаті Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин, до складу якого входять депутати зі всіх парламентських фракцій, одноголосно погодився з необхідністю скасування техогляду сільгосптехніки та вирішив підтримати законопроект №2609а.

Дякую своїм колегам за підтримку! Ми зробили дуже велику справу і стали на крок ближче до ліквідації абсолютно корупційної схеми. Залишилося зробити останній крок – винести законопроект до сесійної зали та проголосувати за нього. Впевнений, що люди нам скажуть дякую!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.