Провладна більшість намагається «паразитувати» на інтересах громадян

13 ноября 2013, 12:51
депутат Вінницької обласної ради
0
180

Відмова провладної більшості підтримати законопроект про справедливе пенсійне забезпечення – «паразитування» на інтересах громадян

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо гарантування прав на справедливе пенсійне забезпечення та скасування деяких норм пенсійної реформи), внесений депутатами від «УДАРу», Верховна Рада не підтримала.

Відмовою підтримати законопроект, який спрямований на скасування дискримінаційних умов нарахування пенсій (коли для звичайних українців пенсія розраховується, як 45% від заробітної плати, а для чиновників – як 80%), нинішня влада вже вкотре продемонструвала своє лицемірство.

Адже на словах  вона яро виступає за соціальну справедливість, а як показує практика – передусім для неї власні інтереси.

Тому й не дивно, що провладна більшість «зарізала» законопроект, яким передбачалось  запровадження єдиного принципу нарахування пенсій як для звичайних громадян, так і для високопосадовців.

Мабуть, думка, що членам уряду може нараховуватись така ж пенсія,  як звичайним людям, є для влади страшним сном.

Крім урівняння прав при нарахуванні пенсій, партія «УДАР» у своєму законопроекті також заропонувала відновити право на отримання пенсії чоловіками при досяганні віку 60 років і трудовому стажі не менше 25 років і жінками – при досягненні віку 55 років і стажу 20 років, як це було до змін у пенсійному законодавстві 2011 року.

При цьому урядовцям та народним депутатам пропонувалося призначати пенсію на загальних підставах, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Таким чином, законопроект, запропонований партією «УДАР»,  з одного боку, гарантував відновлення прав громадян на справедливе пенсійне забезпечення, а з іншого – ліквідував невиправдані пенсійні привілеї для народних депутатів та урядовців.

Як відомо, нинішня система нарахування пенсій дозволяє високопосадовцям отримувати у кілька разів вищі пенсії, ніж нараховуються звичайним громадянам. І це при тому, що вони мають однаковий стаж роботи та обсяг відрахувань до пенсійного фонду.

Не дивно, що така ситуація повністю влаштовує провладну більшість у парламенті.

Саме тому законопроект, який мав відновити соціальну справедливість при призначенні пенсій та ліквідувати низку невиправданих привілеїв у пенсійному забезпеченні високопосадовців  – залишився поза увагою.

Як висновок –  влада і далі продовжує «паразитувати» на інтересах простих людей.

Така влада не має права вершити долю українського народу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.