Досить експлуатувати неповнолітніх на провладних мітингах! Діти – не «майданбай

6 ноября 2013, 19:24
депутат Вінницької обласної ради
0
187

У своєму зверненні до Президента і Партії регіонів дев’ять українських правозахисних організацій заявили, що ПР незаконно залучає неповнолітніх для участі в масових акціях.

Місцеві управління освіти, які намагаються догодити правлячій партії, знімають учнів з уроків та примушують виходити на мітинги.

Днями, 3 вересня, в Луганську мітинг на честь дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників "перетворився на агітаційний захід правлячої партії", під час якого близько 5 тисяч школярів і студентів змушені були тримати в руках "сотні прапорів ПР".

Як повідомив глава правління луганського правозахисного центру "Поступ" Костянтин Реуцький, "діти і молодь не могли залишити місце проведення заходу за власним бажанням, так що це стовідсоткове використання адміністративного ресурсу".

Схожі випадки траплялися і в Донецьку,і в Кіровограді, і в Одесі.

Тим часом депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що "поки не буде хоча б однієї скарги від самих школярів або студентів, все сказане - не більше ніж голослівні звинувачення і брехня, а таких скарг немає".

Вважаю, що регіонали намагаються продовжувати гірші комуністичні традиції, коли теж примусово виводили дітей і студентів для масових акцій на їх підтримку.

Схоже, замість масових мобілізацій на провладні мітинги працівників бюджетної сфери та держпідприємств, правляча партія почала використовувати неповнолітніх.

Дітей з раннього віку намагаються привчити до того, що Партія регіонів – «это наше все», адже владі потрібні слухняні неосвічені раби, а не успішні громадяни з європейським мисленням.

В країні, яка готується підписати Угоду про асоціацію та дотримується курсу на інтеграцію до ЄС, не може мати місце таке ганебне явище, як примусове залучення неповнолітньої молоді до участі в масових акціях.

Потрібно ставити вимогу до Партії регіонів та місцевої влади припинити змушувати дітей до безкоштовної праці у ролі «майданбайтерів».

Діти не завжди мовчатимуть, і колись таки наважаться відкрито посвідчити про примусовий згін на владні акції.

Впевнена, що, коли паде нинішній режим, всіх, хто якимось чином причетний до подібних неподобств, буде притягнуто до відповідальності.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.