Аби зберегти нинішню систему влади, уряд здатен пожертвувати «пішаками»

29 октября 2013, 08:58
депутат Вінницької обласної ради
0
226

Заробітну плату громадянам затримують через неефективність роботи місцевих чиновників, - такої думки притримується Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як він заявив на засіданні уряду, проблеми із виплатами зарплат викликані не проблемами бюджету, а тим, що не вживаються «попереджувальні заходи».

Як відомо, в державі вже майже півтора року поспіль падає виробництво, погіршується інвестиційний клімат. Зростає лише корупція та борги по зарплаті. Так, за даними Держкомстату, станом на серпень нинішнього року в Україні заборгованість по оплаті праці становила 985,4 мільйонів гривень.

«Погані чиновників», через яких затримують зарплати, відомі усій Україні – це в першу чергу наші високоурядовці. Адже саме вони є авторами корумпованої та неефективної системи державної влади.

Якщо ж «погані чиновники» на місцях дійсно винні у затримках зарплат, виникає справедливе запитання – чому вони і досі залишаються на своїх посадах? Чому саме «погані чиновники» складають більшість у корумпованій та неефективній системі державної влади?

Відповідь одна – вони підбиралися не за професійними ознаками, а за особистою відданістю та готовністю забезпечувати виконання будь-яких (навіть злочинних) рішень.

Заява Прем’єра  — тільки чергова спроба перекласти відповідальність на керівників нижчих щаблів державної влади. Це свідчить про те, що уряд не збирається нічого виправляти. Він, можливо, пожертвує «пішаками», але залишить саму систему.

Тому вихід із ситуації полягає лише у зміні самої влади. Тільки в цьому випадку країна може сподіватися на позитивні зміни.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.