Знову проплачені акції...

21 октября 2013, 06:11
0
119

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ОБУРЕНЕ ВИКОРИСТАННЯМ ПЕНСІОНЕРІВ В ОПЛАЧЕНИХ АКЦІЯХ.

Під стінами Міністерства охорони здоров’я України зібрались люди, які імітували пікет. Натовп на дві години перекрив вхід до будівлі Міністерства та частково паралізував роботу відомства. 
Пікет не був акцією громадянської непокори чи реакцією суспільства на проблеми, що виникли, зокрема, в галузі охорони здоров’я. Це був оплачений невідомими особами захід, за участь в якому пенсіонери, як основні учасники, отримали платню – 30 гривень. 
Свідченням усього вищевикладеного є світлини, зафіксовані представниками засобів масової інформації, на яких зображено, як з учасниками відразу розраховуються: людям дають 50 гривень, а ті повертають 20 гривень решти. Ці особи навіть не чекали завершення «пікету», а отримали розрахунок на місці, під стінами будівлі МОЗ України, просто під час заходу. 
Обурення викликає цинічний підхід невідомих осіб до організації цього заходу: коли використовують пенсіонерів, які через скрутні життєві обставини, за 30 гривень готові прийти і потримати перед будівлею МОЗ України заздалегідь підготовлені плакати з гаслами. Це не прояв політичної боротьби, а замовний та оплачений захід, який немає нічого спільного з цивілізованими акціями протесту. 
Не зважаючи на те, що заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Богачев протягом двох годин спілкувався із представниками учасників пікету, конкретних вимог та пропозицій з їх боку не було озвучено . 
МОЗ України завжди було відкрите до усіх громадських ініціатив, суспільних обговорень тих проблемних питань, які існують в галузі, і готове робити це і надалі, але в цивілізованій і конструктивні формі, повідомили у прес-службі відомства.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.