Нардеп зареєстрував законопроект,яким хоче скасувати Кіровоградську область

18 октября 2013, 12:45
0
202

8 жовтня 2013 року позафракційний народний депутат В’ячеслав Кутовий зареєстрував законопроект №3373 «Про адміністративно-територіальний устрій».

8 жовтня 2013 року позафракційний народний депутат В’ячеслав Кутовий зареєстрував законопроект №3373 «Про адміністративно-територіальний устрій». Згідно з ним, депутат пропонує зміни до Конституції України і залишити 19 областей: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області, Автономну Республіку Крим та два міста зі спеціальним значенням – Київ та Севастополь.

Відтак, згідно з цим законопроектом, втрачають статус областей Івано-Франківська , Київська , Кіровоградська , Луганська та Львівська області.

Народний депутат В’ячеслав Кутовий виграв вибори в 95 виборчому окрузі (Київщина), як висуванець об’єднаної опозиції "Батьківщина", проте 6 червня 2013 року вийшов з фракції "Батьківщина" у Верховній Раді України.

В пояснювальній записці до закону депутат мотивує доцільність такого рішення наступним чином: «Прийняття зазначеного закону забезпечить системність та структурну організаційність у сфері адміністративно-територіального устрою і буде сприяти розвитку міст з позитивною динамікою розвитку».

Законопроект опублікований на сайті Верховної Ради України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.