ПР, УДАР і «Батьківщина» забили перший цвях у домовину «Газпрому», - політолог

14 октября 2013, 15:15
0
151

Фракції Партії регіонів, УДАРу, «Батьківщини» у Львівській облраді спільно забили перший цвях в домовину «Газпрому».

Про це 4 жовтня у коментарі ІА ЗІК зазначив політолог Петро Жук, коментуючи рішення Львівської облради про погодження сланцевої угоди.
«Для Росії - це надзвичайно важливе питання. Можна сказати, що зараз фракції ПР, УДАРу, «Батьківщини» спільно забили перший цвях в домовину «Газпрому».
Якщо сланцевий газ в Україні почнуть добувати, «Газпром» не матиме перспективи у світі. Це для них початок кінця. Для України це доленосне рішення», - переконаний П.Жук.
«Є надія, що в цій домовині разом з Путіним будуть псевдопатріоти – «свободівці», які показали, що вони значно активніше відстоювали інтереси «Газпрому», ніж комуністи. «Свобода» реально своїми діями інтереси Росії в Україні відпрацьовувала ефективніше, ніж комуністи. Є надія, що вони будуть з «Газпромом» в одній домовині», - додав політолог.
На думку П.Жука, немає нічого поганого у тому, що фракції «Батьківщина» та УДАР голосували спільно з ПР та провладними фракціями.
«Якісь елементи здорового глузду і совісті у наших депутатів є. Очевидно, влада попрацювала. Застосувала певні засоби, різні способи. Але виграла від того Україна. І Львівщині не буде соромно, що ми не гірші від усіх у цьому принциповому питанні», - зазначив П.Жук.
«Люди це оцінять, я думаю, позитивно. Це свідчить, що остаточно опозиція ще з глузду не з’їхала», - додав він.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.