Кіт

12 октября 2013, 04:35
Dolce far niente
0
456

і Гулаг


Кіт виклав тут блог про таке чудове місце як Гулаг – систему концентраційних таборів совіцького режиму, які доречі стали взірцем до іще кращих нацистських таборів типу Дахау і Бухенвальд.

Щоби розвинути тему підняту Котом я вирішив докинути і свої 5 копійок. Для цього я логічно пішов на головний ресурс який який цим займаєцця - gulag.ipvnews.org/index.php  Проте пічалька. Усі фотоархіви на цьому ресурсі чомусь стали заблокованими.

Нє, я зовсім не хоча казати шо існує взаємозв’язок між виникненням блогів кацапотролів з відфотошопленими фото «тіпа Гулагу» - і обмеженням роботи Гулаг.айпівіньюс.орг. Це зовсім не так, ніякого взаємозв’язку між чими двома різними речами зовсім немає.

Амінь!

Проте задля контрасту викладу фото про Гулаг нариті вже мною на широких просторах інтернету. Правда вони невідфотошоплені.

І на них не пишецця дата «1955 г.»
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.