Таємничі заробітки членів ВО «Свобода»

10 октября 2013, 07:46
0
126

Кримінальним фінансуванням головного націоналіста-неофашиста країни Олега Тягнибока та його «Свободи» вже нікого не здивуєш.

Те, що «свободівські» рекертири впроваджують в Україні суворі 90-ті роки залишається звичайним фактом, адже банальний шантаж політичних опонентів та проведення замовних акцій і погромів – є головним заробітком Тягнибока та його прибічників.

Не є секретом, що кошти на будівництво Олегом Ярославовичем заміської вілли в елітному районі Київської області та ще й у заповідній зоні, яке вдалося зафіксувати журналістам програми «Гроші» телеканалу «1+1», отримані лідером нацистської партії в результаті неодноразового його хабарництва під час голосування чи не голосування у парламенті за провладні законопроекти. А те що Тягнибок сховався за жіночою спідницею своєї колеги по партії Ірини Фаріон, яка в ефірі одного з телеканалів назвала журналістів «брихунами» та звинуватила їх в упередженому ставленні до її лідера, зовсім не дивує, адже за такий публічний виступ депутатка отримала у подарунок від Олега Ярославовича квартиру в одному з найпрестижніших районів Києва.

Також не дивує незрозумілий бізнес нардепа Ігоря Мірошниченка, який подарував своєму «вождю» автомобіль «Toyota Sequoia», вартість якого сягає двокімнатної квартири Києві. Між іншим, Ігор Мирошниченко навіть не приховує, що будучи мабуть найбільшим борцем із комунізмом – насправді в кулуарах Ради веде відкритий бізнес з представниками Компартії.

Що ж тоді говорити про головного фінансиста «Свободи», нардепа Ігоря Кривецького (відомого за прізвиськом «Пупс», який в середині 1990-х початку 2000-х років входив до складу львівського ОЗУ «Колі Рокеро» (Лозинського Миколи Степановича, вбитого у 2007 році), якщо статки звичайних його однопартійців не відповідають їх деклараціям про доходи. Як стало відомо, житлом екс-приватний підприємець на ринку готельного і ресторанного бізнесу Кривецький не обділений, оскільки за ним числяться 3 квартири в елітних новобудовах Києва. Мабуть важко переміщатись пану Ігорю між житлом по міських заторах, що вирішив він придбати собі 3-місного гірокоптера в сусідній Польщі за якісь нещасні 150 тисяч євро.

 Продовжувати можна довго… Як і про головного контрабандиста спирту та тютюнових виробів за кордон із «Свободи», нардепа Валерія Чернякова, так і про Івано-Франківського хабарника, «свободівця» Олега Гаркоту, але суті цього не змінить, бо «Свобода» це сучасна ОЗУ, до складу якої входять одні хапуги, пройдисвіти і звичайні кримінальні елементи. Віриться лише одне – прийде час і «свободівська братва» відповість за свої діяння перед українським суспільством.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.