Як єврей Кличко може товаришувати з Тягнибоком?

10 октября 2013, 07:14
0
137

Будь-яка передвиборча кампанія в Україні розпочинається з грандіозної чистки автобіографічних даних кандидатів, які можуть їх якимось чином скомпрометувати та завадити реалізації політичних амбіцій.

Не виключенням є лідер партій «УДАР» Віталій Кличко, за вказівкою якого фахівці ретельно підчистили відомості щодо його древа життя, а саме: про єврейське походження рідної бабусі – Тамари Єфімовни Ентінзон. Відхреститися від рідних Віталія змусила велика політика, в якій не зовсім зручно бути євреєм. Варто спам’ятати, як шановний Арсеній Яценюк, немов перед бійцями Вермахту, заперечував своє, ярко виражене, єврейське походження.

         Але, ж саме єврейська община в Україні неодноразово фінансово допомагала братам Кличко, які, в результаті цього лобіювання, всесвітньо відомими спортсменами та успішними бізнесменами.   

         Втім, в даному випадку, цікавим є те, що Олег Тягнибок, очолюючи сучасну концепцію гітлерівської націонал-соціалістичної німецької робітничої партії НСДАП, товаришує з Віталієм Кличком (Ентінзоном). Хіба Віталій не пам’ятає, як німецькі пращури сучасної «Свободи» винищували єврейські сім’ї? А, якщо, не дай Бог, Тягнибок стане Президентом України, яка доля чекає на Кличка через його єврейське коріння?  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.