Регіонали хочуть відгородитися від журналістів, бо бояться за свої голови

24 сентября 2013, 16:11
депутат Вінницької обласної ради
0
189

Депутати від Партії регіонів вимагають забезпечити їхню безпеку у сесійній залі і загородити журналістів екранами.


Зокрема, голова фракції Олександр Єфремов заявив: "Депутати бояться, що їм на голову звалиться або фотоапарат, або кінокамера. Тому я б попросив вас, колеги, бути більш поважними до тих людей, з якими ви працюєте. І не піддавайте їхні життя ризику".

Маємо не допустити порушення прав журналістів у стінах Верховної Ради, адже саме вони допомагають нам фіксувати факти кнопкодавства та зупиняти протизаконні дії більшості.

Зокрема, фракцією "УДАРу" зареєстровано законопроекти про гарантування доступу ЗМІ та забезпечення відкритості роботи комітетів Верховної Ради.

Встановлення будь-яких екранів є недоречним, адже наступним кроком може стати колючий дріт під напругою.

Як відомо, тиск влади на журналістів сягнув критичного рівня. Спочатку ЗМІ позбавили можливості ставити гострі питання Президенту, створивши імітацію "діалогу з країною". А пізніше, на журналістів почали нацьковувати силовиків, міліціонерів, "тітушок".

За даними громадських організацій, у першій половині 2013 року кількість перешкоджань діяльності ЗМІ порівняно з минулим роком зросла утричі. І це є дуже невтішною статистикою…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.