День Голландського молока в Україні

19 сентября 2013, 08:36
0
334
День Голландського молока в Україні

17 вересня ц. р. на Черкащині зібрались голландські та українські виробники молока

17 вересня на Черкащині в смт Маньківка провели День Голландського молока в Україні. Дуже приємно що захід відвідало більше трьохсот голландських та українських виробників молока, провідні експерти галузі, виробники обладнання, ветеринарних препаратів та кормів, ― всього близько трьохсот осіб, ― щоб обговорити особливості застосування досвіду Нідерландів на українських фермах.

Під час теоретичної частини семінару спікери висвітлили цілу низку питань. Серед найактуальнішіх це презентації, що стосувались сучасних інструментів управління фермою, організації виробництва, можливості застосування доїльних роботів. Також учасники семінару почули практичні поради з годівлі худоби, розчистки ратиць та зменшення захворюваності тварин.

Дуже сподобався  виступ мого друга,  директора ТОВ «Кищенці» Кейса Хоусінги, який українською мовою розповів про власний досвід ведення молочного бізнесу в Україні. А потім ми  відвідали молочнотоварну ферму в селі Добра Маньківського району. Хочу подякувати   посольству Королівства Нідерланди в Україні, Міністерству аграрної політики та продовольства України, Міністерству економічних справ Нідерландів всім тим хто долучився до цього дійства.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.